Září 2014

Vybrat střední

27. září 2014 v 12:00 | Sweet |  ♥Diary♥

Hi guys ... :(

Jsem sice teprve na začátku 8.třídy, ale učitelé už na nás dost tlačí aby jsme o tom začaly přemýšlet, někteří už si dokonce myslely, že máme vybráno, ovšem většina třídy už má ale já ne. Nikdy jsem si nepředstavovala tak dalekou budouctnost... Ano, to jsem si říkala vždycky: "Je zbytečné plánovat něco na dýl než jsou dva měsíce, dva roky, deset let..." Jo, jenže teď už to není zas tak daleká budouctnost. Nedávno nám oznámily, že na začátku devítky už to musíme vědět. Já ale nikdy nic neplánovala. Děsí mě, že teď vlastně rozhoduju o svojí budouctnosti. Je to velký rozhodnutí a velký rozhodnutí mi nikdy nešly. A já se teď bojím, že něco pokazím nebo si vyberu špatně a zničím si život. Hádejte co jsem chtěla být jako malá... kosmonautka :D. Jo, ty dětské sny... Chybí mi 1.stupeň. To jsem nemusela řešit vůbec nic kromě panenek a mini-figurek little-pet-shop.
Ano´, skutečně je mi teprve 13 a jsem v 8. To proto, že jsem se narodila v srpnu (Na konci prázdnin) a neměla jsem odklad. Jsem nejmladší z celé naší třídy (je nás 27) a je pro mě maličko těžší udržet krok s těmi, co jsou o rok starší i když to zvládám docela dobře. Jsem ráda že jsem ten odklad neměla, protože bych byla teprve (teprve!) v sedmé třídě. Alespoň tedy vím že jsem o rok blíže k tomu, abych konečně vypadla ze škol (už jen 4, 8 nebo devět let). Minulý rok jsem měla na konci jednu trojku, protože jsem na školu kašlala. Pokazila mi celé vysvědčení (I s tou trojkou jsem měla celkový průměr 1.46). Mohla jsem mít vyznamenání. Ach ta matika. :/
Takže si proberu možnosti: Jestliže budu mít v osmé třídě a v polovině deváté vyznamenání, otvírá se mi hodně (!) možností. Mohla bych jít na lesnickou akademii v Trauči na ekologii, pak třeba do Prahy na UK P.f. obor ekologie. nojono :D vzhledem k mému životnímu stylu mám k tomu trošku sklony :D. Nebo na biologii. Ne věda by mě nebavila :D Vážně, teď když to píšu mi to ani nepřipadá tak švihlý... :D
Chtěla bych vás poprosit, pokud je tu někdo, kdo měl stejné problémy, nebo někdo, kdo už je na střední škole či dokonce vysoké, zajímalo by mě, co bylo u vás při výběru střední školy rozhodující :)
...Sweet

Šedé barvy pro pozim 2014 (?)

25. září 2014 v 12:00 | Sweet |  ♥Fashion♥

Hi guys !!!

Tak začnu rovnou k tématu. Šedá, černá... Osobně jsem teda zastánce těchto barev protože těmi se nedá nikdy nic pokazit. Ale když mám už jeden kus oblečení šedý nebo černý, je asi vždy lepší všít si k tomu něco barevného. Př. nějaké šedé volné ryfle nebo částečné tepláky -> k tomuhle je lepší si vzít na tělo něco upínavého, já k šedé preferuji studené barvy (světle zelená, modrá) nebo světlounkou žlutou. :) (Zvírazňuje to boky, taková ta ženskost :D)... Když si ále vezmu např černobílé triko -> k tomuhle nejraději kombinuju klasický světlý modrý ryfl.
Ale co se mi nelíbí je celkově černobílý look.... Je to hrozně jednotvárné a retro. Pokud se ovšem nejdná o celočerné upínavé jeansy a např. bílou košily. Něco takového se ale spíš hodí do města než na normální nošení do školy. Je to jednoduché a přesto elegantí.
Menší inspirace :D
...Sweet :)

Moje grafika

23. září 2014 v 12:00 | Sweet |  ♥Art♥

Hi guys !!!

Takže, začala jsem tvořit nějakou takovou primitivní grafiku... Právě jsem dodělala svůj první layout :D ale radši ho nebudu zveřejňovat (první). Ale až to začne nějak vypadat tak třeba vytvořím i samostatnou rubriku... Já jen aby jste zas byly v obraze ... :D
... Sweet

My music ♥

22. září 2014 v 12:00 | Sweet |  ♥Music♥

Hi guys !!!

Takže už jsem tak nějak aktualizovala svůj profil a napsala fakty. Teď je na čase aby jste se dozvěděly něco o hudbě, kterou poslouchám.
♥ Alternativní rock ♥
Možná tento termín nebude znát úplně každý ale kapely na 100% ano... Alternativní rock je v podstatě lehký rock. Podle názvu jsou tam rockové prvky (samozřejmě) ale s příměsí popu. Pak už záleží jen na kapelách ketré tento žánr hrají, jestli se stahují spíše k rocku nebo k popu. Například kapela Linkin park. To je asi nejznámější ještě funkční kapela co se týče tohoto žánru. Dále například 30 second to mars. To je asi přesný středník. A Coldplay. To je rozhodně o dost více nakloněná kapela k popu.
♥ Pop ♥
Prostě klasika. Legendy jako Michael Jackson nebo Madonna proslavily tento žánr natolik, že snad ani nemusím nic vysvětlovat :)...
♥ PopPunk ♥
No... Málo známý žánr ale hodně známé kapely... :D 5 second of summer, Avril Lavigne, P!nk. Já teda kapely typu One direction nebo 5 second of summer moc nemusím ale opět, nikomu to necpu :D
♥ Oblíbení interpreti ♥
No takže většinou to jsou kapely a zpěváci z těchto žánrů ale sem tam si poslechnu i něco jiného :) (P!nk, Linkin Park, Limp bizkit, Rihanna, Demi Lovato...) a ty ostatní (Nicki Minaj, Lady Gaga, Macklemore...)
Tak snad se v tom někdo najde :)

A co vy? Jak jste na tom? :)

Má oblíbená od P!nk

Zdroj videa: Youtube

...Sweet

Můj nový přírůstek

21. září 2014 v 11:55 | Sweet |  ♥News♥
Nový přírůstek :3 Přinesla jsem si ho už včera :)
♥♥♥
...Sweet

10 faktů o mě

21. září 2014 v 7:53 | Sweet |  ♥Diary♥
Tak jen aby jste se o mě něco dozvěděly. Určitě jste si všimly, že jsem smazala předchozí články... To proto že tak nějak začínám odznova :)... Ale i tak jsem si skoro jistá, že tu převažuje skupina lidí, co o mém blogu ještě předevčírem ani nevěděly :D. Proto jsem se rozhodla něco o sobě napsat. :

1.) Miluju roláky.
2.) U Titanicu jsem nebrečela ale u filmu Hvězdy nám nepřály ano.
3.) Jsem vegetarián
4.) Má oblíbená barva je zelená.
5.) Mé oblíbené zvíře je pes (doma nám hlídají 2 :3 )
6.) Pěstuju kaktusy.
7.) Svojí oblíbenou mikinu mám radši než některé lidi.
8.) Neznám žádné své nepřátele, jen lidi, co mě nezajímají.
9.) Ráda něco vytvářím (Ať už jde o kresbu nebo básničku).
10.) Moje velké hobby je blogování.
:)

...Sweet


I´m BACK!!!

20. září 2014 v 18:28 | Sweet

Hi guys !!!

Tak jsem konečně zpět :D. Všímavému oku možná neuniklo, že jsem stránku maličko up-gradovala. Ne moc, změna je asi jen v názvu rubrik a v jejich množství... Přidávám ART a MY WRITING ... Tak jo... Minulé měsíce byly obzvláště namáhavé. Nejdřív to bylo proto, že jsem doopravdy nemohla, pak jsem si ale vážně musela odpočinout. Nic zvláštního se nestalo. Snad jen jedna věc, můj životní styl; jsem vegetariánka, nedokážu sníst maso potom co jsem viděla :( To video mi ukázala kamarádka na youtube ( >ZDE< ) . Jo. Ano. Je to přesně ten hippie důvod. Já nikoho ale nenutím aby se stal taky vegetariánem. Mé dvě kamarádky také. O mé zdravý se nemusíte bát :D Hned po tom co jsem se rozhodla jsem si našla na internetu >VEGETARIÁNSKOU VÝŽIVU< . Nikomu to necpu, je to čistě mé rozhodnutí ;). A nebojte, nebudu tenhle blog zahrnovat ničím takovým... Já jen že to byla asi nejzávažnější změna.
Jsem hrooozně moc ráda že už jsem zase zpět :). Chybělo mi to :)...
... Vaše Sweet :-*